PRISTATYMAS
NEMOKAMAS
Perkant daugiau nei už 60 EUR
Turite klausimų?
+370 37 353137; +370 614 27873
Parašykite mums el. paštu:
info@madnuts.lt
Pirkti

Apie mus

Ar mėgstate riešutus? Taip? Puiku - nes mes pamišę dėl jų! O jie - dėl mūsų!

Jie eina iš proto dėl gerbėjų skaičiaus ir reitingų. Konkuruoja kokybės, skonio ir grožio srityse. Jie visi nori Jums patikti ir įtikti, prisitaikyti prie Jūsų skonio, gyvenimo būdo ir tempo: konkuruoti vitaminų gausa, nuolat gardinti įvairius patiekalus ir būti pagrindiniu Jūsų užkandžiu.

Vieni puoselėja natūralumą, paprastumą, kai kurie net ir iš lukšto nelenda!  Tačiau yra ir  tokių, kuriems svarbiausias išskirtinumas ir originalumas. Čia prasideda eksperimentavimas - kokių tik priemonių nesiimta, kas tik neišbandyta?!  Naudojamas blanširavimas – nebijant apsinuoginti juk galima visu gražumu pasirodyti! Populiarus ir skrudinimas – kai norisi šiek tiek madingo atspalvio ir kitoniško skonio. Plataus pritaikomumo vardan ryžtamasi netgi ekstremaliems pokyčiams – dailinamos linijos nuo puselių iki riekelių ir netgi gabalėlių! Vieni linkę į sūresnes, aštresnes tendencijas (populiaru druska, Čili prieskoniai), kiti vaikosi saldžių mados vėjų: cukrus, karamelė, medus… Turime ir lepūnėlių , kurie maudosi nuostabaus skonio nugos bei šokolado prabangoje.

Ir negali ginčytis, kurie iš jų populiaresni, labiau mėgstami, nes jie visi kaip pamišę varžosi dėl Jūsų – esamų ir būsimų gerbėjų!

Taigi, kuris iš jų riešutas riešučiausias?


Esame UAB „Baiva“ – daugiau kaip 20 metų prekiaujanti riešutais, džiovintais vaisiais, prieskoniais ir arbata. Tai šeimos verslas, todėl mes su meile, atsidavimu ir nuoširdumu dirbame bei be galo džiaugiamės nuolat sugrįžtančiais klientais. Ilgametės patirties ir sukauptų žinių dėka mes siūlome labai platų aukštos kokybės šių produktų pasirinkimą, galime patenkinti ir išrankiausią skonį.

Šiais beprotiško tempo ir skubėjimo laikais dar daugelio žmonių mitybos racione yra per mažai sveiko maisto produktų, per mažas domėjimasis maisto produktų savybėmis, jų derinimu.

Riešutai, džiovinti vaisiai, uogos – skanus ir naudingas užkandis, pasižymintis vitaminų gausa, teigiamu poveikiu žmogaus organizmui.

Mes siūlome: šių produktų didelį pasirinkimą, garantuojame kokybę, pritaikėme patogias pakuotes, greitą pristatymą, priimame individualius užsakymus.

Mes linkime, kad riešutų, džiovintų vaisių ir uogų užkandžiavimas taptų Jūsų geru įpročiu. Kramsnokite namuose, darbe, kelionėje, draugų kompanijoje, gardinkite įvairiausius patiekalus, dovanokite vieni kitiems.

KOKYBĖ – mums labai svarbu pirkėjų nenuvilti, todėl siūlome kokybiškus produktus (išskirtinio skonio produktus atsivežame iš Ispanijos bei Vokietijos), griežtai kontroliuojame produktų įsigijimą, laikymo sąlygas, gamybos eigą.

SKONIŲ ĮVAIROVĖ – siūlome labai platų produktų pasirinkimą, todėl laukiame ir gurmanų, vertinančių produktų išskirtines skonines savybes. Jeigu mūsų asortimente pageidaujamo produkto šiandien nėra – pasistengsime jį turėti rytoj.

Mūsų klientai be galo džiaugiasi siūlomu plačiu dovanų pasirinkimu bei galimybe dovanas supakuoti pagal individualius pageidavimus ir poreikius. Malonu pradžiuginti šeimos narius, draugus bei kolegas išskirtinėmis, kokybiškos bei skanios ir sveikos produkcijos dovanomis.

Ilgą laiką sulaukdavome paklausimų ir pageidavimų iš kitų Lietuvos miestų įsigyti mūsų produkcijos ar išskirtinių dovanų. Todėl dabar jau ir elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti pirkėjų jau pamėgtas prekes, o mes pažadame jų pasiūlyti vis daugiau.

Visada laukiame Jūsų pageidavimų, klausimų bei nuomonių el. paštu.: info@madnuts.lt arba tel. 8 37 353137; +370 614 27873.

Su mumis taip pat galite susipažinti www.baiva.lt arba atvykę į vieną iš 3 parduotuvių, įsikūrusių Kaune: Laisvės al. 99, Pramonės pr. 16 (prekybos miestelis "Urmas" Rytinė galerija, 19 salė) ir Neries krantinė 16 (Vilijampolės turgus).


Mūsų rekvizitai:

UAB „Baiva“

Įmonės kodas: 133910618

PVM kodas: LT339106113

Adresas: Taikos pr. 94,  51179 Kaunas

Tel.: +370 37 353137