PRISTATYMAS
NEMOKAMAS
Perkant daugiau nei už 45 EUR
Turite klausimų?
8 686 33532
Parašykite mums el. paštu:
info@madnuts.lt
Pirkti

Datulės "MedJoul" iš Izraelio (aukščiausia kokybė), 1 kg


  • 13.60€


Ką tik atvykę pačios šviežiausios, skaniausios, tiesiog tirpstančios burnoje “aukščiausios prabos” gražuolės datulės iš Izraelio. O dar ir labai patogioje ir subtiliai atrodančioje dėžutėje po 1 kg. Šiais sveikais saldumynais galite ne tik patys mėgautis, bet ir puikia dovana nudžiuginti bičiulius, draugus bei brangius Jums žmones.

Yra toks posakis „datulė Sacharos gyventojams yra tas pats, kas kviečiai – prancūzui, o ryžiai – kinui“. Kaitrioje Pietų Azijos dalyje ir Šiaurės Afrikoje besidriekiančiose dykumose datulių palmės vadinamos  gyvybės medžiais. Jos apjuosia kiekvieną oazę ir žaliuoja tokiomis sąlygomis, kuriomis joks kitas augalas neaugtų. Datulės lengvai virškinamos, todėl vartojamos kaip greitas ir veiksmingas energijos šaltinis. Dėl gausybės vertingų medžiagų, didelio kiekio skaidulų ir nedidelio kalorijų kiekio rekomenduojama valgyti vietoj saldumynų.  Tai vienas maistingiausių vaisių Žemėje, turintis daug mineralų, vitaminų, skaidulų. Datulėse turi magnio, vario, geležies, kalio, kalcio, vitamino B12.

100 g produkto maistinė ir energinė vertė: 284 kcal, riebalai - 0,3 g, angliavandeniai - 71 g, iš kurių cukrų - 65,5 g, baltymai - 2 g, druska - 0 g.