PRISTATYMAS
NEMOKAMAS
Perkant daugiau nei už 45 EUR
Turite klausimų?
8 37 353137; 8 614 27873
Parašykite mums el. paštu:
info@madnuts.lt
Pirkti

3| Žaliosios ir baltosios arbatų miš. "Iš Paryžiaus su meile", ekologiška, 100 g


  • 5.90€


Ekologiškas aukščiausios rūšies Premium Selection  žaliosios ir baltosios arbatų mišinys.

Našlaitės ir aviečių skonio.

Sudedamosios dalys: žalioji arbata Kinijos Sencha, baltoji arbata Pai Mu Tan, Kinijos White Monkey, natūralios kvapiosios medžiagos, avietės, dedešvos.

Alveus Premium arbatos pasižymi išskirtiniu skoniu:

  • Atrenkami tik aukščiausios rūšies žali (raw) ingridientai. Keliami labai aukšti reikalavimai kokybei, kuri yra nuolat tikrinama ir prižiūrima. Alveus komanda nuolat keliauja į atokiausius pasaulio kampelius, ieškodama aukščiausios kokybės ekologiškai išaugintų augalų.
  • Alveus kruopščiai atsirenka partnerius ir palaiko ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius, kadangi tik pastovumas ir pasitikėjimas gali garantuoti aukštą produkcijos kokybę. Arbata – gamtos stebuklas, kurį reikia vertinti, branginti ir rūpintis. Surinkta rankomis su meile – Premium rūšies arbatų sėkmė.  Visame pasaulyje šios rūšies arbatas įvertino arbatos mylėtojai.
  • Kiekvienas sudėtinis ingredientas ragaujamas ir tikrinamas, ar atitinka keliamus aukštus reikalavimus. Tik visai Alveus komandai ištarus vieningą „taip“, ingridientas gali būti naudojamas arbatos gamyboje. Svarbi visuma: patraukli išvaizda, fantastiškas kvapas ir skonis. Tik tada, kai arbata užsitarnauja Alveus Premium rūšies pavadinimą – ji yra tikrai pasirengusi užkariauti arbatos mylėtojų širdis.
  • Alveus Premium arbata yra iš tiesų rankų darbo! Arbata maišoma atsargiai ir kantriai – kiekviena sudėtinė dalis yra įmaišoma atskirai pagal receptūrą. Rankomis arbata dedama į pakuotes – tik tokiu būdu galima garantuoti, jog visas lapelis, visas vaisius ar gėlės žiedas pateks į pakuotę. Joks automatizuotas procesas negali užtikrinti tokios aukštos kokybės.


ŽALIOSIOS IR BALTOSIOS ARBATŲ MIŠINYS

EKOLOGIŠKA

Grynasis kiekis: 100 g

Gamintojas: De - Alveus GmbH, 20537 Hamburgas, Vokietija.